Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ MASTER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPERIOR LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ MASTER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERIOR LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ MASTER LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPER
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPERIOR
ΡΕΚΟΡ
ΡΕΚΟΡ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ MASTER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPERIOR LEAGUE
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER MASTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER SUPER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
SUMMER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος Γύρος
ΣΚΟΡΕΡΣ ELITE LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ Α4
ΡΕΚΟΡ ELITE LEAGUE
ΡΕΚΟΡ A3
ΡΕΚΟΡ Α4
ΟΜΑΔΙΚΑ ELITE LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ Α4
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ MASTER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERIOR LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ MASTER LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPER
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPERIOR
ΡΕΚΟΡ
ΡΕΚΟΡ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ MASTER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPERIOR LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ MASTER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPERIOR LEAGUE
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER MASTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER SUPER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
SUMMER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος Γύρος
ΣΚΟΡΕΡΣ ELITE LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ Α4
ΡΕΚΟΡ ELITE LEAGUE
ΡΕΚΟΡ A3
ΡΕΚΟΡ Α4
ΟΜΑΔΙΚΑ ELITE LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ Α4
ΑΡΧΙΚΗ
-
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
+
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ MASTER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERIOR LEAGUE
+
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ MASTER LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPER
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPERIOR
-
ΡΕΚΟΡ
ΡΕΚΟΡ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ MASTER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPERIOR LEAGUE
+
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ MASTER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPERIOR LEAGUE
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
WINTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
WINTER MASTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
WINTER SUPER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
SUMMER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος Γύρος
ΣΚΟΡΕΡΣ ELITE LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ Α4
ΡΕΚΟΡ ELITE LEAGUE
ΡΕΚΟΡ A3
ΡΕΚΟΡ Α4
ΟΜΑΔΙΚΑ ELITE LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ Α4
Ρεκορ: Πρωτάθλημα ανδρών Basketcity Master League (2023-2024)
1
Πόντοι
1.
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28/01/2024 / DONUTS - DRATSA BULLS
55
2.
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16/03/2024 / THUNDERFARTS - ZERO WINS
49
3.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17/03/2024 / HAVALAKERS B.C. - KORYDALLAS
42
4.
ΔΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
09/10/2023 / TAGAR BC - RED FIGHTERS
42
5.
ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΛΓΚΑΝ
24/02/2024 / TAGAR BC - DRATSA BULLS
40
Αμυντικά Ριμπάουντς
1.
ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18/11/2023 / DRATSA BULLS - TROCADERO
21
2.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20/01/2024 / RED FIGHTERS - FALIRO 93ers
19
3.
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22/10/2023 / DONUTS - LOS MAGOS
19
4.
ΜΠΟΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
05/01/2024 / DRATSA BULLS - DONUTS
18
5.
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ
13/01/2024 / RAZORS - JAGERS
18
Επιθετικά Ριμπάουντς
1.
ΤΖΑΝΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
28/02/2024 / LOS MAGOS - MIAMI BRICKS
15
2.
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17/03/2024 / DONUTS - RED FIGHTERS
12
3.
ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03/02/2024 / KORYDALLAS - MIAMI BRICKS
12
4.
ΡΑΙ ΜΕΛΧΡΕΜ
11/10/2023 / KORYDALLAS - RAZORS
11
5.
ΜΠΑΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19/12/2023 / RED FIGHTERS - BIG MEN
11
Ριμπάουντς
1.
ΤΖΑΝΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
28/02/2024 / LOS MAGOS - MIAMI BRICKS
30
2.
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17/03/2024 / DONUTS - RED FIGHTERS
28
3.
ΜΑΧΜΟΥΤ ΖΑΚΙ
05/03/2024 / BLUE WOLVES - FALIRO 93ers
25
4.
ΜΠΟΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
05/01/2024 / DRATSA BULLS - DONUTS
24
5.
ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12/11/2023 / RED FIGHTERS - HAVALAKERS B.C.
24
Ασίστ
1.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15/11/2023 / RED FIGHTERS - RAZORS
21
2.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17/12/2023 / MIAMI BRICKS - DONUTS
14
3.
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
08/12/2023 / FALIRO 93ers - KORYDALLAS
13
4.
ΜΗΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
05/03/2024 / RED FIGHTERS - JAGERS
13
5.
ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
16/03/2024 / JAGERS - RAZORS
12
Κλεψιματα
1.
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
30/11/2023 / THUNDERFARTS - RAZORS
9
2.
ΠΑΤΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
08/12/2023 / RED FIGHTERS - MIAMI BRICKS
8
3.
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16/11/2023 / BIG MEN - TAGAR BC
7
4.
ΣΙΑΠΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14/03/2024 / BIG MEN - FALIRO 93ers
7
5.
ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
02/11/2023 / THUNDERFARTS - TAGAR BC
7
Κοψίματα
1.
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
24/01/2024 / JAGERS - ZERO WINS
5
2.
ΜΑΧΜΟΥΤ ΖΑΚΙ
05/03/2024 / BLUE WOLVES - FALIRO 93ers
5
3.
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21/12/2023 / DRATSA BULLS - HAVALAKERS B.C.
4
4.
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17/03/2024 / DONUTS - RED FIGHTERS
4
5.
ΚΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12/02/2024 / TAGAR BC - BLUE WOLVES
4
Οικονομία
1.
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28/10/2023 / RAZORS - DRATSA BULLS
52
2.
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16/03/2024 / THUNDERFARTS - ZERO WINS
51
3.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28/10/2023 / RED FIGHTERS - ZERO WINS
49
4.
ΜΑΧΜΟΥΤ ΖΑΚΙ
29/01/2024 / BLUE WOLVES - BIG MEN
49
5.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
08/12/2023 / RED FIGHTERS - MIAMI BRICKS
48
Εντός παιδίας
1.
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28/01/2024 / DONUTS - DRATSA BULLS
20
2.
ΔΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
09/10/2023 / TAGAR BC - RED FIGHTERS
18
3.
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16/03/2024 / THUNDERFARTS - ZERO WINS
18
4.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
08/12/2023 / RED FIGHTERS - MIAMI BRICKS
18
5.
ΟΥΡΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
25/11/2023 / MIAMI BRICKS - DRATSA BULLS
17
Δίποντα
1.
ΔΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
09/10/2023 / TAGAR BC - RED FIGHTERS
17
2.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
08/12/2023 / RED FIGHTERS - MIAMI BRICKS
16
3.
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03/11/2023 / DRATSA BULLS - KORYDALLAS
16
4.
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17/03/2024 / DONUTS - RED FIGHTERS
15
5.
ΜΑΧΜΟΥΤ ΖΑΚΙ
29/01/2024 / BLUE WOLVES - BIG MEN
15
Τρίποντα
1.
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28/10/2023 / RAZORS - DRATSA BULLS
13
2.
ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
03/03/2024 / LOS MAGOS - DRATSA BULLS
9
3.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16/11/2023 / JAGERS - FALIRO 93ers
7
4.
ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
16/03/2024 / JAGERS - RAZORS
7
5.
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28/02/2024 / LOS MAGOS - MIAMI BRICKS
7
Βολές
1.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07/01/2024 / RED FIGHTERS - BLUE WOLVES
15
2.
ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
04/10/2023 / LOS MAGOS - JAGERS
12
3.
ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
09/12/2023 / HAVALAKERS B.C. - RAZORS
11
4.
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16/12/2023 / DRATSA BULLS - THUNDERFARTS
9
5.
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11/12/2023 / JAGERS - RED FIGHTERS
9
Λάθη
1.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
25/01/2024 / KORYDALLAS - BIG MEN
12
2.
ΓΑΡΙΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29/12/2023 / TAGAR BC - DONUTS
10
3.
ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
18/10/2023 / KORYDALLAS - RED FIGHTERS
10
4.
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
20/02/2024 / HAVALAKERS B.C. - RED FIGHTERS
10
5.
ΔΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
02/11/2023 / THUNDERFARTS - TAGAR BC
9