Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ MASTER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPERIOR LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ MASTER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERIOR LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ MASTER LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPER
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPERIOR
ΡΕΚΟΡ
ΡΕΚΟΡ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ MASTER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPERIOR LEAGUE
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER MASTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER SUPER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
SUMMER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος Γύρος
ΣΚΟΡΕΡΣ ELITE LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ Α4
ΡΕΚΟΡ ELITE LEAGUE
ΡΕΚΟΡ A3
ΡΕΚΟΡ Α4
ΟΜΑΔΙΚΑ ELITE LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ Α4
X
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ MASTER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERIOR LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ MASTER LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPER
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPERIOR
ΡΕΚΟΡ
ΡΕΚΟΡ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ MASTER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPERIOR LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ MASTER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPERIOR LEAGUE
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER MASTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
WINTER SUPER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
SUMMER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος Γύρος
ΣΚΟΡΕΡΣ ELITE LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ Α4
ΡΕΚΟΡ ELITE LEAGUE
ΡΕΚΟΡ A3
ΡΕΚΟΡ Α4
ΟΜΑΔΙΚΑ ELITE LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ Α4
ΑΡΧΙΚΗ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
+
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ MASTER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPER LEAGUE
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ SUPERIOR LEAGUE
+
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ MASTER LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPER
ΣΚΟΡΕΡΣ SUPERIOR
+
ΡΕΚΟΡ
ΡΕΚΟΡ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΡΕΚΟΡ MASTER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPER LEAGUE
ΡΕΚΟΡ SUPERIOR LEAGUE
+
ΟΜΑΔΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ
ΟΜΑΔΙΚΑ MASTER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPER LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ SUPERIOR LEAGUE
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΙΣΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
WINTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
WINTER MASTER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
+
WINTER SUPER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΟΜΑΔΙΚΑ
-
SUMMER CUP
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος Γύρος
ΣΚΟΡΕΡΣ ELITE LEAGUE
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ Α4
ΡΕΚΟΡ ELITE LEAGUE
ΡΕΚΟΡ A3
ΡΕΚΟΡ Α4
ΟΜΑΔΙΚΑ ELITE LEAGUE
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ Α4
Ρεκορ: Basketcity Summer Cup Α4
1
Πόντοι
1.
ΗΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
22/06/2023 / COLD AND STEAK WARRIORS - VROMIKOMETA
41
2.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10/06/2023 / CAPPUCCINO KNIGHTS 2 - PATISSIA THUNDERS
38
3.
ΦΡΑΓΚΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - CAPPUCCINO KNIGHTS 2
38
4.
ΑΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23/07/2023 / REMAL MADRI - ORLANDO TRAGIC
37
5.
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
01/08/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
37
Αμυντικά Ριμπάουντς
1.
ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30/05/2023 / ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ BULLS - FLAMINGOS
21
2.
ΜΑΡΓΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14/07/2023 / VROMIKOMETA - CAPPUCCINO KNIGHTS
20
3.
ΚΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - PATISSIA THUNDERS
19
4.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21/07/2023 / THE 90`s - ΤΡΙΑΙΝΑ
19
5.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
12/07/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
18
Επιθετικά Ριμπάουντς
1.
ΡΙΖΕΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
01/06/2023 / SHARKS - COLD AND STEAK WARRIORS
12
2.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
17/07/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
11
3.
ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
20/06/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
10
4.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11/07/2023 / ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ BULLS - THE 90`s
10
5.
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
02/07/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - COLD AND STEAK WARRIORS
9
Ριμπάουντς
1.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21/07/2023 / THE 90`s - ΤΡΙΑΙΝΑ
25
2.
ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30/05/2023 / ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ BULLS - FLAMINGOS
24
3.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
12/07/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
23
4.
ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13/06/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - VROMIKOMETA
22
5.
ΛΑΖΑΡΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24/06/2023 / ORLANDO TRAGIC - ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C.
21
Ασίστ
1.
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
02/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - PATISSIA THUNDERS
16
2.
ΙΦΤΙΧΑΡ ΟΜΑΡ
27/06/2023 / PATISSIA THUNDERS - REMAL MADRI
14
3.
ΜΑΡΓΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30/06/2023 / SHARKS - VROMIKOMETA
13
4.
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19/07/2023 / COLD AND STEAK WARRIORS - ΗΤΤΑ JAZZ
13
5.
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22/06/2023 / COLD AND STEAK WARRIORS - VROMIKOMETA
12
Κλεψιματα
1.
ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13/06/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - VROMIKOMETA
7
2.
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - CAPPUCCINO KNIGHTS 2
7
3.
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
30/06/2023 / SHARKS - VROMIKOMETA
6
4.
ΜΑΘΕΣ ΗΛΙΑΣ
24/06/2023 / ORLANDO TRAGIC - ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C.
6
5.
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19/07/2023 / VROMIKOMETA - CAPPUCCINO KNIGHTS
6
Κοψίματα
1.
ΜΑΡΓΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09/06/2023 / VROMIKOMETA - SHARKS
8
2.
ΔΑΡΔΑΜΠΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20/06/2023 / FLAMINGOS - ΗΤΤΑ JAZZ
6
3.
ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
02/07/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - COLD AND STEAK WARRIORS
4
4.
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ
25/07/2023 / REMAL MADRI - ORLANDO TRAGIC
4
5.
ΑΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16/07/2023 / ORLANDO TRAGIC - PATISSIA THUNDERS
4
Οικονομία
1.
ΑΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23/07/2023 / REMAL MADRI - ORLANDO TRAGIC
51
2.
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28/06/2023 / CAPPUCCINO KNIGHTS - ΗΤΤΑ JAZZ
47
3.
ΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18/06/2023 / PATISSIA THUNDERS - ORLANDO TRAGIC
46
4.
ΗΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
22/06/2023 / COLD AND STEAK WARRIORS - VROMIKOMETA
44
5.
ΔΑΡΔΑΜΠΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30/06/2023 / SHARKS - VROMIKOMETA
41
Εντός παιδίας
1.
ΗΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
14/07/2023 / VROMIKOMETA - CAPPUCCINO KNIGHTS
18
2.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10/06/2023 / CAPPUCCINO KNIGHTS 2 - PATISSIA THUNDERS
16
3.
ΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18/06/2023 / PATISSIA THUNDERS - ORLANDO TRAGIC
16
4.
ΦΡΑΓΚΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - CAPPUCCINO KNIGHTS 2
16
5.
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04/08/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - ORLANDO TRAGIC
14
Δίποντα
1.
ΗΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
14/07/2023 / VROMIKOMETA - CAPPUCCINO KNIGHTS
16
2.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10/06/2023 / CAPPUCCINO KNIGHTS 2 - PATISSIA THUNDERS
14
3.
ΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18/06/2023 / PATISSIA THUNDERS - ORLANDO TRAGIC
13
4.
ΚΑΡΛΟΒΙΤΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
30/06/2023 / SHARKS - VROMIKOMETA
13
5.
ΚΟΛΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
02/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - PATISSIA THUNDERS
13
Τρίποντα
1.
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19/07/2023 / VROMIKOMETA - CAPPUCCINO KNIGHTS
8
2.
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
24/07/2023 / ΗΤΤΑ JAZZ - VROMIKOMETA
7
3.
ΦΡΑΓΚΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09/07/2023 / ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C. - CAPPUCCINO KNIGHTS 2
6
4.
ΣΤΑΘΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09/07/2023 / ORLANDO TRAGIC - PATISSIA THUNDERS
6
5.
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
06/07/2023 / ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ BULLS - THE 90`s
6
Βολές
1.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
26/07/2023 / COLD AND STEAK WARRIORS - SHARKS
12
2.
ΚΑΡΛΟΒΙΤΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
09/06/2023 / VROMIKOMETA - SHARKS
10
3.
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
04/07/2023 / ΗΤΤΑ JAZZ - THE 90`s
10
4.
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
01/08/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
8
5.
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11/06/2023 / ΑΜΠΑΣΚΕΤΟΙ - ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ B.C.
7
Λάθη
1.
ΜΑΡΓΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30/06/2023 / SHARKS - VROMIKOMETA
9
2.
ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
13/06/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - VROMIKOMETA
9
3.
ΚΑΛΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12/07/2023 / ΤΡΙΑΙΝΑ - SHARKS
9
4.
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
07/07/2023 / VROMIKOMETA - COLD AND STEAK WARRIORS
8
5.
ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
23/07/2023 / COLD AND STEAK WARRIORS - SHARKS
8